Недавні дописи

12 квітня 2020
Reader eXperience (RX) або як стати дизайнером власних імейлів

RX — це досвід/враження, яке читач отримує від взаємодії з вашим текстом/імейлом/повідомленням. І ваше основне завдання як автора імейлу, RX-дизайнера свого імейлу, зробити це враження максимально позитивним.

Топові публікації

9 березня 2020

Професійний фолоап або як не писати різний треш, коли вам не відповідають.

Професійний фолоап — це коли ви нікого ні в що носом не тикаєте, не натякаєте, не агресуєте, не робите і не почуваєте всього того, що робить фолоап таким ненависним різновидом ділового імейлінгу.

2 березня 2020

Пасивно-агресивні фолоапи або Not sure if you saw my last email

Фолоапи — кому не доводилося їх писати!? При цьому їх ненавидять усі: й ті, хто пишуть, і ті, кому пишуть. Для перших — це подвійна робота, для останніх — зайве нагадування про їх фейл і подвійне набридання чужими проблемами, коли й своїх вистачає.

1 грудня 2019

Контекст — король або мантра для ефективних імейлів.

SMMники повторюють, як мантру, що контент — це король. В імейлах те саме можна сказати про контекст. Те, що люди знають (чи думають, що знають) про предмет, кардинально змінює їх сприйняття.

3 квітня 2019

Case study: Followup Failemail + Typical Bug.

Real-life приклад, як не потрібно фолоапити + черговий типовий баг для фолоапів.

15 березня 2019

Тема імейлу_KISStool

"Following up", "Question", "Information", "Update" - у моєму інбоксі сотні імейлів з аналогічними темами. Думаю, у ваших теж.

5 листопада 2018

Фото-звіт. Воркшоп про ефективні email-комунікації англійською. Хаб SPALAH, м.Дніпро

27 жовтня в чудовому хабі SPALAH в Дніпрі відбувся воркшоп про ефективні email-комунікації англійською. Поговорили про основні тренди та принципи сучасного бізнес - імейлінгу, про те, як побудувати позитивний email-бренд, та розібрали типові помилки. Вчилися також 'викидати сміття' з імейлів, не 'грузити' клієнтів своїми 'I want', 'I need' та скорочували імейли вдвічі без втрати сенсу. І, звісно ж, практикувалися, щоб закріпити отримані знання. А в перервах пили смачну каву зі смаколиками. Дякуємо всім присутнім за активну участь, а SPALAH - за організацію івенту. Було цікаво, корисно та продуктивно! Судіть самі!

Інші дописи

25 жовтня 2018

Прочитайте це ASAP

Коли вам щось терміново потрібно від друга чи колеги, як ви повідомите їм про це? Найчастіше, написавши ASAP. Зазвичай клієнту чи босу ми такого не пишемо, а от друзям і колегам, чому б ні? Завжди прошу. Усі ж свої.

21 серпня 2018

10 “зайвих” слів у вашому імейлі - частина 1

300 мільйонів людей по всьому світу намагаються донести свою думку за допомогою максимум 140 символів, а емоджі в месенджерах плодяться з шаленою швидкістю. Це значить, що у людей не вистачає ні часу, ні уваги читати більше слів, ніж насправді потрібно. Тому, видаляємо зайве...

25 травня 2018

'Best' - не завжди the best

Thanks, Best reagards та Best - далеко не панацея, навіть для формального офісного стилю. Як ще можна закінчувати імейли?

1 квітня 2018

Фільми англіською #1 - Король Говорить

Хочете отримати задоволення від перегляду та збагатитися розмовною лексикою? Тоді дивимося 'Король говорить!' (King's Speech)

1 лютого 2018

Як стати на шлях англійської і вже не відступати?

'Почну завтра', 'Ні, уже з понеділка', 'А, понеділок - важкий день, з вівторка точно почну', 'Цього року я точно досягну рівня upper-intermediate'... Скільки разів ми говорили собі ці слова? Так, ми всі розуміємо, що англійську потрібно вчити, проте як бути, якщо весь час 'щось' заважає - особливо, банальні лінощі чи відсутність часу?.

17 жовтня 2017

10 NO-фраз для вашого CV або не дражни рекрутера!

'Так, так, я знаю, ви - a self-starter with excellent communication skills а також a strategic, leader focused on delivering creative solutions. А, і ще - passionate about your job. So very, very passionate. Як і усі решта((.

28 серпня 2017

Дивимося мультики англіською #3 - Tangled

Існує багато плюсів, щоб провести вечір за чашкою какао та мультиком англійською. #3 в нашому рейтингу займає чудова казка братів Грім - Рапунцель, якій Дісней дав друге життя у мультфільмі Tangled

18 серпня 2017

Вчимо англійську з… блогами

Погодьтеся, більшу частину нашого часу ми проводимо в Мережі. Так чому б не скористатися цим і не поєднати приємне з корисним? У цій статті розповідаю, як можна вивчати іноземну мову за допомогою блогів.

5 серпня 2017

Дивимося мультики англіською #2 - Frozen

Існує багато плюсів, щоб провести вечір за чашкою какао та мультиком англійською. Які саме і що власне дивитися - читайте далі.

25 липня 2017

Дивимося мультики англіською #1 - Ріо

Існує багато плюсів, щоб провести вечір за чашкою какао та мультиком англійською. Які саме і що власне дивитися - читайте далі.

27 травня 2017

80/20 АБО ЯК НЕ ВЧИТИ ВСЕ ПІДРЯД

Думаю, усі чули про правило 80/20 (його ще називають принципом “Парето”), але, як заведено, усі чули і ніхто не використовує:):). А насправді він дійсно досить суттєво вам може допомогти вивчити англійську. Як саме?

20 травня 2017

ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ - НОВИЙ ВИД ПРОКРАСТИНАЦІЇ?

Останнім часом тенденція до вивчення мов, особливо англійської, стала надзвичайно популярною. “Хочеш бути успішним? Мати добреоплачувану роботу в міжнародній компанії? - Вчи англійську!” - мотивують книги та статті про те, як реалізувати себе та стати господаремвласної долі. Але про найголовніше нам сказати забувають: саме по собі вивчення мови, щотягнеться роками без помітного вимірного результату, нічим не відрізняється від прокрастинації, якої всі так намагаються уникнути.