АНГЛІЙСЬКА В СТИЛІ KISS. АБРЕВІАТУРИ | Блог

Блог go UPPR // Англійська в стилі KISS. Абревіатури.

Англійська в стилі KISS. Абревіатури.

Ок, вмовили. Ділюся деякими KISS тулами, тобто як все-таки писати імейли в стилі KISS і які інструменти для цього використовувати.

Англійська в стилі KISS. Абревіатури.

Перш за все нагадую, що KISS - це keep it short and simple. Отже, один з самих простих та дуже практичних інструментів KISS імейлів, який допомагає економити час та символи - це абревіатури.

Звісно, про такі супер популярні, якFW (Forward),BTW (By The Way),FYI (For your Information),THX (Thanks),PLS (Please), я і згадувати не буду - усі їх знають та користуються.

ASAP насправді зовсім не так швидко як хотілося б!!!

Єдине, що я не рекомендую, захоплюватися ASAP (хоча далеко не всі зі мною згодні). Чому? Моє ставлення до ASAP дивіться тут

Які ще абревіатури можна використовувати і не боятися бути занадто неформальним чи збити читача з пантелику?

Коли необхідно вказати дедлайн, то до дати ще приписуютьEOB (End of Business Day - кінець робочого дня).  Якщо можна сказати end, то можна сказати і start -SOB (Start of Business Day).

Інколи з датами можуть уточнювати годинні пояси. Це особливо актуально, якщо ви працюєте з клієнтами з США чи Китаю. Наприклад,EOB CET (Сentral European Time). Якщо ви пишете колегам, партнерам чи клієнтам, то достатньо буде написатиPlease, reply todayEOB.

Використовують також абревіатуриEOW (End of Week – кінець тижня) таEOQ (End of Quarter – кінець кварталу). Або уточнити і написатиQ1 - перший квартал.We need to finalize budgeting byEOQ1 чи написати в теміgoals review forQ1.

Можна в листах зустріти і TBD (To Be Determined) или TBA (To Be Announced), коли інформація по термінах та даті ще не відома. Маючи на увазі відпустку, пишуть не vacation, а PTO (paid time off), а якщо ви плануєте взяти додатковий вихідний, то пишете OOO (Out of office). EOM ми уже згадували, коли говорили про тему листа. Для тих, хто пропустив -- відео напам"ятайка

Для листування з колегами також підійде:

 1. TMI – Too Much Information
 2. NP – No Problem
 3. YW – You are Welcome
 4. GJ – Good Job
 5. WBR – With Best Regards
 6. TIA – Thanks In Advance
 7. GLHF – Good Luck Have Fun
 8. LDL/LTL – Let’s Discuss Later/ Let’s talk later
 9. TTYL – Talk To You Later/Type To You

Якщо ви фани месенджерів типу Skype, Slack, Viber, What’s up, то сміливо використовуйте:

 1. 2G2BT – Too good to be true
 2. J2LYK – Just To Let You Know
 3. B4N – Bye For Now
 4. G2g – Got To Go
 5. F2F – Face To Face
 6. AFK – Away From Keyboard
 7. AFC – Away From Computer
 8. BRB – Be Right Back
 9. SYS – See You Soon
 10. CU – See You – До зустрічі.
 11. AFAIK – As Far As I Know

Але, що занадто, то не здорово)). Не забувайте про золоте правило – завжди думати про читача і не перевантажувати лист надмірною кількістю абревіатур. Ціль – спростити, а не ускладнити імейл.