Вчимо англійську з… блогами | Блог

Блог go UPPR // Вчимо англійську з… блогами

Вчимо англійську з… блогами

Погодьтеся, більшу частину нашого часу ми проводимо в Мережі. Так чому б не скористатися цим і не поєднати приємне з корисним? У цій статті розповідаю, як можна вивчати іноземну мову за допомогою блогів.

Phubbing з користю ;)

Сучасні дівайси допомагають нам перебувати он-лайн 24/7. Навіть коли ми спимо, можемо прокинутися від оповіщення, яке надійшло з якоїсь соціальної мережі або месенджера. Ми дійсно весь час в мережі!

З одного боку, це звучить жахливо, адже здається, що часу, щоб власне жити зовсім не залишається. Але подивімося на це з іншого боку - можна ж не безцільно "висіти" в чаті або автоматично скролити стрічку новин Фейсбук, а ... вчитися. До того ж, робити це дуже ненудним способом - читати блоги. Англійською.

От саме про мультики ми сьогодні поговоримо. Адже є багато плюсів, щоб провести вечір за чашкою какао та мультиком англійською. І не бійтеся впасти “в дитинство” - сучасні діснеївські, піксарівські та ін. мультики уже давно піднімають досить дорослі теми та нетривіальні проблеми. Тому, навіть вимогливі business english learners, знайдуть масу фраз, якими можна козирнути з клієнтами на бізнес зустрічі.

Неминуче поліпшіть свою англійську.

Часто на долю студентів випадає аналіз нудних новини з BBC, CNN, FT чи інших ресурсів англійської або американської прес, але така інформація далеко не для всіх є актуальною та цікавою. Та якщо ви знайдете іноземний блог, який цілком і повністю задовольняє ваші запити та інтереси, тоді сміливо можна стверджувати - щоденне його читання зовсім скоро і неминуче покращить ваші знання мови.

Блог, який підходить саме вам в усьому: стилі написання, оформленні, тематиці не тільки надихне вас і подарує яскраві емоції, а й допоможе поповнити свій словниковий запас.

Крім того, блоги корисні ще й тому, що:

  1. забезпечують регулярну практику - звичайно, тільки якщо тема вам дійсно цікава і вам хочеться читати цей блог кожен день;
  2. допомагають запам'ятати спеціалізовану лексику - якщо це блог про кулінарію, то зовсім скоро ви станете профі в знанні назв всіх круп, ягід, м'яса і приправ, а якщо про підприємництво - у бізнес- англійській;
  3. дозволяють стати грамотним - навіть не маючи практики написання слів, ви самі того не відаючи, згодом зможете писати їх правильно, оскільки запам'ятали їх при читанні.

Пропоную кілька своїх ідей

Якщо ви не знаєте з чого почати, пропонуємо вам кілька своїх ідей (ті блоги, які я читаю або принаймні намагаюся читати регулярно):

Self-development

https://www.grammarly.com/blog/ - мій улюблений блог англійською та про англійську і про нюанси граматики, про те як спілкуватися в Мережі, як правильно писати. Та багато іншого. А ще Grammarly - це чудовий аплікейшн для перевірки граматики, стилістики та правопису.

http://www.livestrong.com/blog/ - блог про здорове харчування та фітнес. Тут ви знайдете поради стосовно того, як краще себе почувати, що треба їсти та якими вправами займатися для підтримки здорового духу в здоровому тілі.

https://blog.todoist.com/ - блог відомого todo-сайту з порадами щодо покращення продуктивності і тайм-менеджменту, планування, а також мотивуючими порадами та історіями.

https://techcrunch.com/ - сайт-блог ведучого технологічного медіа-ресурсу, присвяченого стартапам, огляду нових інтернет-продуктів і технологічним новинам.

https://www.helpscout.net/blog/ - блог, який навчає вмінню працювати в команді, поважати колег, організовувати свою роботу за допомогою сучасних продуктів і технологій, а ще - мотивувати себе та інших.

На особливу увагу заслуговує також:

https://tutsplus.com/tutorials - блог з більш ніж 20000 безкоштовних практичних статей та посібників! Просто виберіть рубрику і вчіть те, про що давно хотіли дізнатися.

Inspiration

https://creativemarket.com/blog - надихаючий блог з красивими оригінальними дизайнами і фотографіями, доступними для всіх.

- блог мами двох дітей Хезер, яка ділиться своїми розповідями про життя, роботу в інтернеті, фотографіями та спостереженнями.

https://www.inthefrow.com/ - надихаючий блог дівчини, яка відрізняється особливою любов'ю і смаком до подорожей, краси, їжі та моди.

http://thepioneerwoman.com/ - блог чарівної домогосподарки Рі Драммонд, яка ділиться з читачами цікавими фактами, подіями з сімейного життя, розповідає про стосунки з друзями і, звичайно, дарує смачні рецепти.

http://blog.italki.com/ - блог від відомої соціальної мережі для вивчення іноземних мов, в якому публікуються новини про команду сайту, учнів, вакансії, маленькі та великі перемоги.

А взагалі завжди можна підписатися на різні рубрики на отримувати розсилку з цікавими статтями відhttps://medium.com і мій улюблений автор на цьому ресурсіJulie Zhuo - Product design VP @ Facebook.

Сподіваюся, моя добірка блогів припала вам до душі і ви знайшли те, що принесе вам і радість, і користь. Якщо ж вам більше подобається вивчати мову не в процесі читання, а в ході спілкування, ласкаво просимо на заняття!